بهترین مرکز لابیاپلاستی(زیباسازی واژن) در مشهد

جراحی زیبایی واژن مشهد در مرکز زیبایی زنان مهشید مشهد

مرکز زیبایی واژن مهشید مشهد

دکتر زیبایی واژن مشهد

امروزه در جوامع پیشرفته دنیا مانند اروپا و آمریکا انجام عمل های زیبایی واژن یا واژینوپلاستی با سرعت بالایی در حال فراگیر شدن است که از دلایل عمده آن میتوان به نقش بسیار زیاد سلامت حوزه روابط جنسی در زمینه سلامت روحی و روانی، اعتماد به نفس و همچنین سلامت جسمی بانوان اشاره کرد.

سایت مشهدجراح مرکز زیبایی زنان مهشید مشهد زیر نظر خانم دکتر مهشید میرمعزی و با حضور جمعی از بهترین و مجرب ترین پزشکان و تکنسین های حوزه زیبایی زنان و زیبایی واژن با بهترین و جدید ترین دستگاه های اختصاصی لیزر پرقدرت و بی خطر در زمینه زیبایی واژن و واژینوپلاستی در مشهد همه روزه میزبان جمع زیادی از زیباجویان عزیز مشهدی میباشد. در ادامه مطلب میتوانید در مورد خدمات و تکنولوژی های موجود در مرکز در زمینه زیبایی واژن مطالعه نمایید.

سفید کردن واژن با لیزر در مشهد
زیبایی و سفید کردن واژن و ناحیه زیربغل(کربوکسی تراپی)

سفید کردن واژن(وایتینینگ واژن) با دستگاه سوپرکربوکسی در مشهد

تیرگی و کبودی واژن یکی از موارد پر تعداد مراجعه به مراکز زیبایی زنان محسوب می‌شود که به چند علت به وجود می آید. مواردی همچون تغییرات هورمونی،ساییدگی در اثر راه رفتن، عواملی ارثی، از بین بردن مکرر موهای زائد، پوشیدن لباس های تنگ، افزایش سن و… از عمده دلایل ایجاد تیرگی و کبودی در ناحیه واژن بانوان میباشد. در مرکز زیبایی زنان اناشید مشهد با بهره‌گیری از دستگاه سوپرکربوکسی بدون ایجاد کمترین درد و خونریزی و عوارض اقدام به رفع تیرگی و کبودی واژن به صورت دائمی در کوتاه ترین مدت می‌گردد. کربوکسی تراپی واژینال از جدیدترین و موثرترین و همچنین بی خطرترین راه های رفع دائم تیرگی واژن در جهان میباشدکه به دلیل هزینه بسیار مناسب آن به صورت فراگیر استفاده می‌شود.

سفیدسازی-واژن-مشهد
سفید سازی واژن بدون کمترین عارضه با کربوکسی تراپی در مرکز مهشید مشهد

تنگ کردن (تایتینینگ واژن) در مرکز مهشید مشهد

گشاد شدن واژن یکی از عوامل بسیار مهم در کاهش لذت رابطه جنسی و به همین دلیل موجب ایجاد استرس در زنان و کاهش شدید اعتماد به نفس میباشد که به دلایل مختلفی ایجاد می‌شود. عمل زایمان طبیعی، انجام ورزش‌ های سنگین، مصرف دخانیات و سیگار و همچنین افزایش سن از مهم ترین عوامل ضعف دیواره های واژن و در نتیجه ایجاد سستی و گشادی در واژن میباشد. در مرکز زیبائی زنان مهشید مشهد با استفاده از تکنولوژی بسیار جدید هایفو واژینال که از جدیدترین فناوری های ایجاد کلاژن سازی و رفع گشادی واژن در جهان محسوب می‌شود به درمان این عارضه پرداخته می‌شود که تاکنون باعث رضایت بسیار بالایی در میان مراجعین این مرکز به نسبت سایر دستگاه‌های استفاده شده در این زمینه بوده است. این فناوری کاملا بدون درد و خونریزی میباشد و در کمتر از سی دقیقه انجام می‌شود و نتایج بسیار بلند مدتی دارد به طوری که هر سه تا چهار سال تنها یک جلسه نیاز به انجام آن وجود دارد.

تنگ کردن واژن مشهد
تنگ کردن واژن با هایفو واژینال در مرکز مهشید مشهد

نحوه تنگ کردن واژن در مرکز زیبایی مهشید مشهد

تایتنینگ-واژن-مشهد
تایتنینگ واژن مشهد

کارتریج بسیار کوچک دستگاه هایفو با قرار گرفتن در واژن و ایجاد کلاژن سازی در دیواره های داخلی واژن در کنتر از نیم ساعت بدون ایجاد کمترین درد و عارضه باعث از بین رفتن سستی واژن و در نتیجه تنگ شدن یا تایتینینگ واژن می‌شود

مشاوره تلفنی و تعیین وقت ویزیت رایگان با مشاورین کلینیک مرکز زیبایی مهشید مشهد

۸۵ ۷۵ ۲۰۷ ۰۹۱۵

ادرس مرکز زیبایی مهشید مشهد : ابتدای بلوار معلم