کلینیک لیزر موهای زائد در مشهد

 

 

مرکز زیبایی شاپرک مشهد واقع در خیابان سجاد مشهد از اولین مراکزی در مشهد میباشد که با مجهز شدن به جدیدترین دستگاه های لیزر موهای زائد در مشهد توانست به افرادی که به دنبال لیزر موی زائد خود در مشهد بودند خدمت رسانی نماید.

 

لیزر الکساندرایت در مشهد (3)

 

 

لیزر شاپرک مشهد

 

 

لیزر الکساندرایت در مشهد

 

 

لیزر الکساندرایت در مشهد (2)

 

 

بهترین مرکز لیزر موهای زائد در مشهد

 

دستگاه لیزر مورد استفاده در این مرکز دایود الکساندرایت (alexandrite) 2017 میباشد که از قوی ترین دستگاه هایی است که مناسب رنگ پوست مردم ایران میباشد و تاثیرات آنی و بلند مدت مثبتی بر رویش موهای زاید میگذارد که از مهمترین آنها میتوان به این نکته اشاره کرده که پس از انجام دوره های لیزر موهای زاید دیگر در بدن دیده نمیشوند و حتی در صورت قطع استفاده از لیزر هم پس از چندسال به شکل موهای کرک مانند رشد مینماید.
هزینه لیزر موهای زائد در مشهد

 

برای دریافت وقت ویزیت رایگان از مرکز زیبایی شاپرک مشهد با شماره مشاور در ارتباط باشید

۰ ۲۳۶ ۲۳۶ ۰۹۱۵

در میان مراکزی که نسبت به انجام لیزر موهای زائد در مشهد اقدام نموده اند تنها تعداد معدودی دارای دستگاه لیزر دایود الکساندرایت۲۰۱۷ میباشند که در این میان تنها مرکزی که اقدام به جذب پرسنل و اپراتور های آموزش دیده و حرفه ای در استفاده از دستگاه های لیزر موهای زائد در مشهد استفاده نموده است مرکز زیبایی شاپرک مشهد میباشد.

alexandrite-clinic

دستگاه لیزر موهای زائد در مشهد

یکی از مهمترین توصیه هایی که میتوان به مراجعین لیزر موی زائد داشت این نکته است که این دستگاه ها به طور کلی به دو دسته تقسیم میشوند. نوع اول و قدیمی این دستگاه ها شبه لیزر ها میباشند که دارای طول موج های ضعیف الکترومغناطیسی هستند و علاوه بر تاثیرات کم و زود گذر بر موهای زائد بعضا باعث وقوع بیماری های پوستی و ایجاد اسکارهایی بر روی پوست میگردند. از معروفترین دستگاه های شبه لیزری میتوان به دستگاه shr اشاره کرد که به علت ارزان قیمت بودن به شکل گسترده ای در مراکز مختلفی در مشهد استفاده میگردد.
دسته ی دیگر که دستگاه های لیزر اقلی هستند از سال ۲۰۱۶ به بعد تولید شده اند و ریشه ی موهای زاید را به طور کامل میسوزاند و باعث از بین رفتن یکباره موهای زائد و علاوه بر آن عدم رویش موهای زائد تا چندین سال میشود.

لیزر دایود الکساندرایت۲۰۱۷ از جمله دستگاه هایی است که به دلیل استفاده از سیستم کولینگ فوق العاده قوی هیچ تاثیری بر پوست ناحیه نمیگذارد و بیمار در تمام دقایق انجام لیزر احساسی ندارد. مرکز سپید مشهد علی رغم هزینه های فراوانی که برای خرید این دستگاه و آموزش حرفه ای پرسنل متحمل شد اما به لمید استفاده همشهریان عزیز مشهدی از یکی از بهترین دستگاه های لیزر در ایران اقدام به تهیه ی این دستگاه نمود.

clinic-hair-removal

امیدواریم تا تمام افرادی که قصد انجام لیزر موهای زائد در مشهد را دارند از ویژگی های فوق العاده این دستگاه و آرامش چندین ساله ی حاصل از آن را تجربه نمایند.

 

 

برای دریافت وقت ویزیت رایگان از مرکز زیبایی شاپرک با شماره های مرکز در ارتباط باشید

۰ ۲۳۶ ۲۳۶ ۰۹۱۵

ادرس : مشهد – بلوار سجاد – حامد شمالی ۶